Tanévzáró ünnepély
Tisztelt Szülők, kedves Tanulók!
Tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy a tanévzáró ünnepélyre 2026. június 23-án, kedden reggel 8 órától kerül sor a gimnázium parkjában. Az esemény nyilvános, de a bizonyítványosztáson a tanteremben csak a tanulók vehetnek részt.
Tisztelettel: Dr. Szepesi Gábor Miklós, igazgató
